Zkuste EON

1. ledna 2013 v 20:58 |  Plyn

Vybrat si jednotarif nebo dvoutarif? Jaká sazba, platby a podmínky čekají na ubohého amatéra, který se chce prokousat pravidly dodávky elektřiny? Na první pohled vypadá vše naprosto nepřehledné. Na druhý pohled se objeví srovnání cen elektřiny a můžete si vybírat. Bez znalostí a problémů.


Nejlevnější elektřina
E.ON Elektřina Klasik zásobuje kolem 1,5 milonu domácností levnou a jednoduchou službou. Cena elektřiny je výhodná a pokrývá běžnou potřebu bez ohřevu vody a vytápění. Elektřina Aku dodá sílu a proud bojleru, Kombi je pro vytápění v různých hybridních systémech a Přímotop topí rovnou. Dva tarify znamenají ideální možnost odběru levné elektřiny a zásobení se teplem nebo horkou vodou při nižší sazbě za kilowatthodinu.

Elektřina bez znalostí
Z fyziky sice každý má určitou představu o elektrické energii, ale zopakovat všechny vzorečky napětí, náboje nebo odporu by asi nebylo jednoduché. Stejně tak si každý nestuduje možnosti odběru elektřiny a neporovnává sám produkty. E.ON proto připravil ideální podmínky s nejvýhodnější cenou pro různé druhy spotřeby na svých stránkách.

Plně automatizovaný zákaznický servis tak znamená jednoduchý výběr. Nemusíte kombinovat desítky možností, protože služba přichází sama. E.ON optimálně podle spotřeby dává vybrat z tarifů, které šetří a zároveň jsou nízké v porovnání s konkurencí.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jindra jindra | E-mail | Web | 16. února 2014 v 20:20 | Reagovat

eon mohu jen a jen doporučit _)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama